در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 24 فروردین 1400
 • با همکاری دانشگاه FHM آلمان
  دوره بین المللی مدیریت کسب و کار فنی و حرفه ای برای دانش آموختگان برگزار می شود

  دوره بین المللی مدیریت کسب و کار فنی و حرفه ای برای دانش آموختگان برگزار می شود

   

  دوره بین المللی مدیریت کسب و کار فنی و حرفه ای برای دانش آموختگان کلیه دانشگاه ها با همکاری دانشگاه FHM آلمان برای نخستین بار در کشور در دانشگاه فنی و حرفه ای برگزار می شود.
  به گزارش اداره کل روابط عمومی، در راستای اجرای مفاد یادداشت تفاهم همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای و دانشگاه علوم کاربردی آلمان (FHM) قرارداد برگزاری مشترک دوره مدیریت کسب و کار فنی و حرفه ای “Technical and Vocational MBA” در دفتر همکاری های علمی و بین المللی امضا شد.
  بنابراین گزارش، این دوره  1000 ساعته که برای اولین بار در کشور با تمرکز بر آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی برگزار می شود شامل 400 ساعت آموزش تئوری و 600 ساعت آموزش عملی و نگارش پایان نامه اجرایی است. آموزش های تئوری در چهار ماژول توسط اساتید آلمانی و ایرانی به زبان انگلیسی ارائه و راهنمایی پایان نامه ها به شکل مشترک توسط یک استاد ایرانی و یک استاد آلمانی انجام خواهد شد.
  گفتنی است، این دوره ویژه دانش آموختگان رشته های فنی و حرفه ای، مهارتی، و مهندسی تدوین شده و در پایان دوره گواهینامه معتبر بین المللی ممهور به مهر دانشگاه فنی و حرفه ای و دانشگاه علوم کاربردی آلمان صادر و به شرکت کنندگانی که نمره قبولی آزمون های پایانی را کسب کنند اهداء خواهد شد.
  در این نشست پیرامون توسعه همکاری های علمی و بین المللی دوجانبه و چند جانبه با دانشگاه  علوم کاربردی آلمان بحث و تبادل نظر شد و دستاوردهای اجرایی این مذاکرات از جمله اختصاص فرصت های تحصیلی دوره دکتری و فرصت های مطالعاتی پست دکتری ویژه اعضاء هیات علمی دانشگاه فنی وحرفه ای و ... به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

  نظرات کاربران