در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 12 تیر 1399
 • برگزاری وبینار آشنایی با قوانین، آئین نامه ها و دستورالعمل های مراکز رشد و نوآوری، کانون های شکوفایی و خلاقیت به میزبانی دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد، حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای استان روز دوشنبه مورخ 19 خرداد 1399 در ساعت 9:30 الی 11:30 وبیناری تخصصی با حضور معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای کشور جناب آقای دکتر سیدحیدر میرفخرالدینی، مدیر پارک های علم و فناوری و مراکز رشد و نوآوری دانشگاه سرکار خانم دکتر الهام ایمانیان برگزار کرد. این وبینار ویژه رؤسا و معاونین مراکز، کارشناسان پژوهش و مراکز رشد و نوآوری استان در جهت آشنایی با قوانین، آئین نامه ها و دستورالعمل های مراکز رشد و نوآوری، کانون های شکوفایی و خلاقیت بود.

  در آغاز آقای دکتر جواد شاکر اردکانی رییس دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد ضمن تشکر و قدردانی از حضور آقای دکتر سید حیدر میرفخرالدینی، خانم دکتر الهام ایمانیان و جمعی از رؤسا، معاونین و کارشناسان مراکز تابعه، توضیحاتی را در مورد دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد و مراکز تابعه و فعالیت های انجام گرفته در راستای موضوع وبینار بیان نمود.

  دکتر سید حیدر میرفخرالدینی فعالیت های انجام شده در زمینه ی مراکز رشد و نوآوری دانشگاه فنی و حرفه ای کشور را مطرح و خواستار توسعه مراکز رشد و کانون های نوآوری، صنایع و شرکت های خلاق در مراکز استان شد. همچنین آمادگی برای حمایت مالی از ایده هایی که قابلیت بهره بردای دارند و وارد مرحله ی تولید می شوند را اعلام نمود.

  در این وبینار الهام ایمانیان توضیحات کاملی را در ارتباط با آئین نامه ها و دستورالعمل های مراکز رشد و نوآوری و کانون های شکوفایی و خلاقیت بیان کرد و درادامه به سؤالات حاضرین در وبینار پاسخ داد.

  نظرات کاربران