در حال بارگذاری ...
جمعه 14 آذر 1399
 • اطلاعیۀ شمارۀ(1) ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان آزمون دورۀ «کارشناسی پیوسته» سال 1399
  دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان یزد

   با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال و با آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبان عزیزی که در آزمون سراسری در دوره های کارشناسی پیوستۀ سال 1399 پذیرفته شده اند، بدین وسیله توجه پذیرفته شدگان نهایی را جهت ثبت نام در مراکز محل قبولی در بازه زمانی ذکر شده در اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور به مطالب ذیل معطوف می‌دارد:

   

  الف - پذیرفته شدگان نهایی رشتههای مختلف تحصیلی:

  1- داوطلبانی که در آزمون دوره‌های کارشناسی پیوستۀ سال 1399 در ردیف پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی مراکز تابعه دانشگاه در استان یزد که ظرفیت آن برای نیمسال اول (ورودی مهرماه) می‌باشد قرار گرفته‌اند، به شرطی مجاز به ثبت‌نام خواهند بود که کلیه واحدهای درسی دوره متوسطه را در رشته مربوطه حداکثر تا پایان شهریور ماه 1399 (99.6.31) با موفقیت طی کرده باشند و یا دارای دیپلم نظام قدیم باشند.

  2: پذیرفته شدگانی که کد رشته قبولی آنها در نیمسال دوم (ورودی بهمن ماه) پذیرش داشته باشند و تا پایان بهمن ماه سال جاری (99.11.30) موفق به دریافت گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه در رشته مورد نظر شوند، اجازه ثبت نام در نیمسال دوم را خواهند یافت و در غیر اینصورت قبولی آنان کأن‌لم‌یکن می‌باشد.

  3: از داوطلبان فاقد مدرک دیپلم اعم از ورودی مهر و بهمن در صورت مراجعه در بازه زمانی ذکر شده در اطلاعیه مذکور به صورت مشروط با توجه به موارد ذیل ثبت نام به عمل خواهد آمد.

  تبصره1: پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی پیوسته ورودی نیمسال اول (مهرماه) که به صورت مشروط ثبت نام می شوند چنانچه تا 30 آبان ماه 99 اصل مدرک دیپلم یا گواهی موقت پایانی را ارائه نمایند ثبت‌نام آنها نهایی خواهد شد. در غیر این صورت مطابق آیین‌نامه‌های وزارت علوم دربارۀ آنها تصمیم‌گیری خواهد شد.

  تبصره2: پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی پیوسته ورودی نیمسال دوم (بهمن ماه) حداکثر تا 30 دیماه 99 میتوانند با ارائه اصل مدرک دیپلم و یا گواهی موقت پایانی، ثبت‌نام خود را نهایی کنند؛ در غیر این صورت مطابق آیین‌نامه‌های وزارت علوم دربارۀ آنها تصمیم‌گیری خواهد شد.

   

    ب توضیحات و شرح مدارک لازم برای ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان:

  کلیۀ پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی پیوسته ورودی مهر و بهمن 99 لازم است مدارک خود را مطابق شرح ارائه شده در جدول زیر آماده نموده و به همراه تمامی فرمهای تکمیل شدۀ مربوطه (مطابق فایلهای ضمیمۀ اطلاعیه)، حداکثر تا روز یکشنبه  18 آبان ماه 1399 از طریق پست پیشتاز فوری به آدرس محل قبولی خود ارسال نمایند. بر روی پاکت مدارک ارسالی لازم است تصویر برچسب مربوطه را الصاق و اطلاعات خواسته شده را در آن درج نمایند. آدرس مراکز مرتبط با ثبت نام مقطع کارشناسی پیوستۀ دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان یزد در انتهای همین اطلاعیه درج گردیده است.

   

   

   

  جدول جمعبندی شدۀ مدارک لازم جهت ارسال به مرکز محل قبولی

  ردیف

  شرح مدارک مورد نیاز

  1

  کپی پشت و روی کارت ملی و تمام صفحات  شناسنامه (از هر کدام دو سری کامل برابر اصل شده)

  2

  6 قطعه عکس 4*3 پرسنلی تمام رخ تهیه شده در سال جاری و پشت‌نویسی شدۀ کامل (با ذکر رشته و مقطع قبولی در پشت تمامی عکس‌ها)

  3

  اصل کارنامۀ قبولی در آزمون کارشناسی پیوسته اخذ شده از سایت سنجش و یک برگ کپی برابر اصل از آن

   

  توضیحات: اصل کارنامه قبولی در آزمون کارشناسی پیوسته اخذ شده از سایت سنجش (کد رشته قبولی درآن با "ق" مشخص شده است) و یک برگ کپی برابر اصل از آن.

  تبصره مهم: صرفاً پذیرفته‌شدگان در محل کد رشته‌ای که با "ق" مشخص شده می‌توانند ثبت‌نام نمایند و در سایر کد رشته‌هایی که با علامت ستاره مشخص شده است نمی توانند ثبت نام و تحصیل نمایند.

  4

  اصل مدرک یا گواهی موقت پایان تحصیلات دوره دوم متوسطه و دو سری کپی برابر اصل آن

   

  توضیحات: اصل مدرک دیپلم متوسطه و یا گواهی موقت پایان تحصیلات متوسطه نظام جدید (3-3-6) و یا نظام ترمی واحدی و یا سالی واحدی و ریزنمرات قطعی شدۀ نهایی متناسب با نوع رشته قبولی مبنی بر گذراندن کلیه واحدهای درسی دورۀ متوسطه حداکثر تا پایان شهریورماه 1399 (99.6.31) و سه برگ کپی برابر اصل ازآنها.

  تبصره: پذیرفته شدگان بهمن ماه 99 درصورت عدم فارغالتحصیلی تا 99.6.31 ، لازم است حداکثر تا تاریخ 99.11.30 مدارک مربوطه به فارغ‌التحصیلی در دوره متوسطه را به اداره آموزش دانشکده تحویل نمایند تا شرایط ادامه تحصیل را در بهمن‌ماه داشته باشند. چنانچه تا تاریخ مذکور فارغ‌التحصیل نشوند قبولی آنها کأن‌لم‌یکن خواهد بود.

  5

  اصل کارنامه تحصیلی سه سال آخر دبیرستان (پایه‌های دهم تا دوازدهم) و کپی برابر اصل آن

  6

  فرم  602(گزارش کلی سوابق تحصیلی پایه های دهم تا دوازدهم (و کپی برابر اصل آن

  7

  اصل مدرک پیش دانشگاهی یا گواهی موقت پیش دانشگاهی و کپی برابر اصل آن

  8

  اصل کارنامه فارغ التحصیلی) ریزنمرات( دوره پیش دانشگاهی و کپی برابر اصل آن

  9

  پرینت کد رهگیری از سامانۀ http://emt.medu.ir  یا اصل رسید درخواست «تائیدیۀ تحصیلی دیپلم» اخذ شده از دفتر پیشخوان دولت

   

  توضیحات: جهت دریافت کد رهگیری تأییدیه تحصیلی، لازم است به سامانۀ اینترنتی http://emt.medu.ir مراجعه گردد و صرفاً در صورت بروز مشکل می‌بایست به دفاتر پیشخوان دولت در شهرستان محل اقامت مراجعه شود. پذیرفته‌شدگان باید درخواست تأییدیه تحصیلی خود را به آدرس مرکز محل قبولی تنظیم نمایند:

   

  مرکز پسران شمارۀ (1) یزد ـ شهید صدوقی: یزد، میدان امام حسین ، بلوار دانشجو، روبروی هتل جهانگردی

  کد پستی: 8916997663، صندوق پستی 564/89165

  مرکز دختران یزد ـ حضرت رقیه(س): یزد، آزادشهر، بلوار شهید واعظ، نرسیده به فلکه دوم، خیابان جمهوری

  کد پستی: 8917863677

  مرکز دختران میبد ـ زهرایی: یزد ـ میبد، بلوار شهید جعفری‌نژاد، کوچه سفال۸، پشت هنرستان پسران تلاشگران

  کدپستی: ۸۹۶۱۶۹۴۹۸۳

   

  10

  اصل مدرک دیپلم یا گواهی موقت دیپلم و کپی برابر اصل آن

  11

  اصل کارنامه فارغ التحصیلی) ریزنمرات (دوره متوسطه دوم و کپی برابر اصل آن  (حتما ریز نمرات کلی شامل سه سال دبیرستان باشد (

  12

  حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع (فقط برای کارمندان دولت؛ مطابق فرم مربوطه در ضمیمۀ اطلاعیه)

  13

  کپی برابر اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (ویژۀ برادران ـ در صورت دارا بودن کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم)

  14

  پرینت رسید یا کد رهگیری تکمیل پرسشنامۀ اجتماعی ـ فرهنگی دانشجویان جدیدالورود در سامانۀ ملی افکارسنجی دانشگاهیان به آدرس: http://smauni.ir/?page_id=1311

  15

  اصل تمامی فرم‌های تکمیل شده مطابق فایل‌های ضمیمۀ اطلاعیه

  توجه: در مواردی که لازم است کپی برابر اصل مدارک تهیه و ارسال گردد، ضروریست که تصویر مدارک مربوطه از طریق دفاتر اسناد رسمی یا ادارات دادگستری برابر اصل گردد.

   

  ـ تکمیل و ارایه فرم‌های مربوط به ثبت‌نام (اعم از فرم تعهدنامه عمومی، فرم اطلاعات فردی و غیره) که در اطلاعیه‌های ثبت‌نام در اختیار پذیرفته‌شدگان قرار میگیرد برای تمامی متقاضیان ثبت نام الزامیست. در این زمینه هر متقاضی باید علاوه بر فرمهای مربوط به تمامی داوطلبان، متناسب با شرایط ویژۀ خود، فرمهای مقتضی را در که در ضمیمۀ اطلاعیه ارائه گردیده است تکمیل و در پاکت مدارک، برای مرکز محل قبولی ارسال نماید.

  ـ داوطلبان مرد لازم است مدرکی را که وضعیت نظام وظیفه آنان را با توجه به موارد مندرج در دفترچه راهنمای آزمون سراسری سال 1399 مشخص میکند، ارائه نمایند.

  ـ داوطلبانی که با سهمیه رزمندگان، ایثارگران و یا خانواده شهدا در آزمون پذیرفته شده‌اند در زمان ثبت نام، لازم نیست فرم یا مدرکی در رابطه با تأیید سهمیه ثبت‌نامی خویش ارائه نمایند. ملاک عمل برای ثبت‌نام این دسته از پذیرفته‌شدگان، عنوان درج شده در کارنامه سنجش خواهد بود و در صورت عدم تأیید سهمیه پذیرفته شدگان مذکور از سوی ارگان مربوطه، موضوع از طریق سازمان سنجش به مؤسسه قبولی آنها جهت اقدام قانونی اعلام خواهد شد.  

   

  ج) آدرس پستی و راه‌های ارتباط با مراکز مربوطه در دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان یزد:

   

  1. مرکز پسران شمارۀ (1) یزد ـ شهید صدوقی

  یزد، میدان امام حسین ، بلوار دانشجو، روبروی هتل جهانگردی، کد پستی: 8916997663، صندوق پستی: 564/89165

  وبسایت: https://yazd.tvu.ac.ir

  کانال اطلاع رسانی دانشکدۀ فنی شهید صدوقی یزد: https://telegram.me/yazdstc  

  کانال ناظر آموزشی دانشکدۀ فنی شهید صدوقی یزد: https://t.me/uniyazdstc

  شماره تلفن تماس: 3-36242771-035  -  فکس:36242774-035 

  2. مرکز دختران یزد ـ حضرت رقیه(س)

  یزد، آزادشهر، بلوار شهید واعظ، نرسیده به فلکه دوم، خیابان جمهوری، کد پستی: 8917863677

  وبسایت: https://d-yazd.tvu.ac.ir

  کانال آموزشکدۀ دختران یزد: @yazd_roghayeh

  گروه دانشجویان جدیدالورود: https://t.me/joinchat/BbgvpRfZwpp422vEiVF8Iw

  کانال لینک گروههای مجازی دروس: https://t.me/joinchat/AAAAAFXxROm6OoPoGqCOmA

  شماره تلفن تماس: 37202456-035  و 37214443-035

  3. مرکز دختران میبد ـ زهــرایی

  یزد ـ میبد، بلوار شهید جعفری نژاد، کوچه سفال ۸، پشت هنرستان پسران تلاشگران، کدپستی: ۸۹۶۱۶۹۴۹۸۳

  وبسایت: https://d-meybod.tvu.ac.ir

  شماره تلفن تماس: 5- 32358024-035

   

  پذیرفته‌شدگان گرامی جهت کسب اخبار و اطلاعات می‌توانند به سایت دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان یزد به آدرس: https://yazd.tvu.ac.ir مراجعه نمایند.

        

  ستاد ثبت نام ـ  حوزۀ معاونت آموزشی

  دانشـگاه فنـی و حرفـه‌ای استان یزد

  نظرات کاربران