در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 24 فروردین 1400
 • تجلیل از برگزیدگان دانشگاه‌ فنی و حرفه ای استان یزد

   

  همزمان با ایام الله دهه‌ مبارک فجر و در آستانه‌ی میلاد پرخیر و برکت حضرت فاطمه زهرا (س( آیین تجلیل از دانشجویان  برتر مسابقات  بتن و فرهنگی هنری در آموزشکده فنی امام علی(ع) یزد برگزار شد.

  در این آئین با حضور عندلیب، سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای استان، تیموری سرپرست آموزشکده و رئیس نهاد رهبری دردانشگاه فنی و حرفه ای استان از دانشجویان برگزیده تجلیل شد.

  به گزارش روابط عمومی آموزشکده فنی امام علی(ع) یزد، عندلیب اظهار داشت: این دانشگاه باردیگر توانست در یکی دیگر از مسابقات معتبر علمی و فرهنگی موفق به اخذ مقام گردد و کسب این موفقیت های متعدد در چند سال اخیر در این زمینه ها، موجب گردیده دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد به یک جایگاه رفیع در این نوع مسابقات دست یابد.

  وی با اشاره به توانمندی های بالای دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای در عرصه های علمی و پژوهشی  و فرهنگی افزود: کسب رتبه توسط دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای استان در میان دانشگاه های مطرح و احراز عناوین برتر و پر استناد توسط اساتید، گواه برتوانمندی بالای اساتید و دانشجویان است.

  شایان ذکر است تیم بتن آموزشکده امام علی (ع) یزد  در بیست و سومین همایش سالیانه انجمن بین المللی آمریکا (ACI) شاخه ایران متشکل از دانشجویان منصور زحمتکش، حیدرعلی مرداپور، مجید ابوطالبی، میلاد زینلی زاده به سرپرستی استاد کاظم یاوری نسب  موفق به کسب مقام اول مکعب بتنی و کسب مقام دوم مسابقه سازه های بتنی قاب محافظ تخم مرغ گردیده اند.

  و همچنین امیرحسین انواری در بیست وهشتمین جشنواره سراسری فرهنگی هنری دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای با محوریت قرآن و عترت حائز مقام اول کشوری رشته ترتیل قرآن و علیرضا دهقان طرزجانی حائز مقام سوم رشته اذان گردیده اند.

  نظرات کاربران