در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 24 فروردین 1400
 • دیدار سرپرست آموزشکده امین خاتم به اتفاق امام جمعه و رئیس دانشگاه آزاد خاتم با خانواده شهدا

  به گزارش روابط عمومی آموزشکده امین خاتم همزمان با فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران مسئولین آموزشکده امین  خاتم به اتفاق امام جمعه  ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی  با تعدادی از خانواده شهدای جنگ تحمیلی دیدار کردند .

  در ابتدای این دیدارها امام جمعه شهرستان  با آرزوی سلامتی برای خانواده شهدا اظهار امیدواری کرد که بتوانیم رهرو راه پاک شهدا باشیم  

  حجت السلام جعفری  ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی بیان کرد: : اگر رشادت‌ها ی شهدای گرانقدر نبود ، امروز این آرامش و امنیت را در کشور نداشتیم.

  وی ادامه داد : این دیدارها باید به منظور تجلیل و تکریم از مقام والای این عزیزان در دستور کار مسئولان  قرار گیر  زیرا هر آنچه  داریم  به برکت مجاهدت‌های شهداست

  در ادامه این دیدار سرپرست آموزشکده امین خاتم ضمن تبریک ایام الله  دهه فجر گفت: دیدار با خانواده شهدا بزرگترین افتخار بنده و کارکنان آموزشکده است  است، زیرا از روحیه معنوی این عزیزان برای خدمت خالصانه به دانشجویان الگو می‌گیریم و همین برای ما ارزشمند است.

  مهندس محمودی افزود:  خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با نثار عزیزان خود در راه دفاع از کشور کار بسیار بزرگی انجام دادند و مایه افتخار و مباهات همه ملت ایران هستند.

  نظرات کاربران