در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 24 فروردین 1400
 • دیدارآقای دکتر عندلیب ریاست دانشگاه فنی وحرفه ای استان یزد وهیئت همراه با امام جمعه اردکان حجت الاسلام سید اسماعیل شاکر

  به گزارش روابط عمومی آموزشکده فنی وحرفه ای شهید بهشتی اردکان روز سه شنبه 26 اسفندماه 1399 آقای دکتر عندلیب ریاست دانشگاه فنی وحرفه ای استان ،آقای مهندس سازگاری رئیس آموزشکده شهید بهشتی اردکان ، مهندس عادل حراست دانشگاه وهمچنین رئیس آموزشکده ابرکوه و هیئت  همراه با امام جمعه اردکان گفتگو کردند.

  در این نشست آقای دکتر عندلیب با بیان تبریک اعیاد شعبانیه  وتبریک سال جدید، به توانمندی های علمی و پژوهشی دانشگاه فنی وحرفه ای استان پرداخت و دانشگاه فنی و حرفه ای را متولی نظام مهارتی در کشور دانست. وی بیان کرد که راه دستیابی به مسیر پیشرفت و عدالت مد نظر مقام معظم رهبری، توسعه آموزش و توجه به نظام مهارتی در آموزش می باشد. لذا در برنامه توسعه ششم سهم 30 درصد برای نظام مهارتی در نظر گرفته شده است. دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد نیز با 12500 دانشجو و بیش از 500 نیروی متخصص و کارآمددر راستای تحقق این هدف نقش مهمی در منطقه ایفا می نماید و امیدواریم در ادامه نیز در این مسیر با برنامه های جامع و بلند مدت پویا جلوه نماید.

  وی با اشاره به محدودیت های  به وجود آمده در کشور توجه به توان مهارتی دانشجویان را باعث پیشرفت صنایع در کشور دانست.

  حجت الاسلام سید اسماعیل شاکر به توانمندی های علمی و پژوهشی آموزشکده شهید بهشتی اردکان پرداخت وخواستار همکاری وهمدلی جهت پیشرفت  وبهبود فضاهای آموزشی وکارگاهی این آموزشکده شد.

  در پایان نماز ظهر وعصر به امامت حجت الاسلام سید اسماعیل شاکر اقامه گردید.

  نظرات کاربران