در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 24 فروردین 1400
 • برگزاری آخرین جلسه اداری سال 1399 همراه با چیدمان سفره هفت سین در آموزشکده فنی وحرفه ای شهید بهشتی اردکان

  به گزارش روابط عمومی آموزشکده فنی وحرفه ای شهید بهشتی اردکان چهارشنبه 27 اسفندماه 99 آخرین جلسه شورای اداری و چیدمان سفره هفت سین در اتاق کنفرانس با حضور ریاست ومعاونین آموزشکده ، حجت الاسلام  هادی شاکر و کلیه همکاران برگزار شد.

  این گردهمایی با کلامی از خدا و صوت زیبای از کلام الله مجید توسط یکی از همکاران آغاز شد .

  در ادامه جناب آقای مهندس سازگاری رئیس مرکز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه وسال جدید به ایراد سخنرانی پرداختند و تأکید نمودند که : همگی ما به جد باید در جهت تحقق اهداف دانشگاه فنی وحرفه ای تلاش کنیم و خط مشی دانشگاه را دنبال کنیم و این امر مهم میسر نخواهد شد مگر اینکه یک تیم به صورت هماهنگ و با وحدت و یکدلی آن را دنبال نماید .

  ایشان نکات مهمی را در جهت دوام و عملکرد موفق مرکز بر شمردند و از کلیه همکاران خواستند که درمجموعه درک این را داشته باشند که حداکثر توانشان در حوزه خود تا چه اندازه است و در آن حیطه نهایت تلاششان را بنمایند . همچنین سازگاری خاطر نشان کرد که با پرهیز از خودخواهی در کار تیمی ، صداقت و فروتنی کار میسر می گردد .

  ایشان چند مسأله مهم را جزء آفت کار دست جمعی بر شمردند و اذعان داشتند که در هر کاری خود بزرگ بینی ، غرور نابجا ، کم رویی ، عدم اعتماد به نفس ، دلسردی و ناامیدی به کار می تواند هر فردی را از اهداف اصلی اش دور نماید .

  وی از همه همکاران در خواست کردند که نظم و انظباط و وقت شناسی ، دقت در وظایفی که به آنان محول می شود ، رفتار مودبانه و محترمانه و دلسوزی ، همکاری در کار با یکدیگر ، وفاداری به مرکز و رعایت عدالت و انصاف را مد نظر داشته باشند و در فرصت هایی که مرکز در اختیار آنان قرار داده ، مانند کارگاه ها وفضای آموزشکده در جهت یکدلی و یکرنگی  وپیشرفت مرکز بهره برداری نمایند .

  در ادامه جلسه حجت الاسلام هادی شاکر به ایراد سخنان واحادیثی در مورد وفاداری وصداقت امام حسین (ع) پرداختند. درپایان جلسه از آقای محمد زارع که به عنوان نگهبان نمونه مرکز  ،تقدیر و تشکر به عمل آمد و جلسه با ذکر صلواتی به پایان رسید.

   

  نظرات کاربران